Výsledková listima MO-Z9, Středočeský kraj, 2002/2003

Gymnázium a Obchodní akademie, Říčany
Komenského nám. 1/1280, 25101 Říčany
organizátor krajského kola 52. ročníku MO Z9 ve Středočeském kraji,
které se konalo 19. 3. 2003 v Praze

Úspěšní řešitelé:
Pořadí Jméno Příjmení Třída Škola Okr. I II III IV Celkem
1. Petr Fojtů kvarta G Benešov BN 5 6 6 6 23
2. - 4. Rudolf Rosa 04. A G Kladno KL 6 6 6 4 22
  Petr Stratil kvarta B SGAGY Kladno KL 6 6 6 4 22
  David Škorvaga 4. G DG a OA Kralupy ME 6 6 6 4 22
5. - 10. Miloš Broulík 4. A G8 Mladá Boleslav MB 6 6 6 3 21
  Daniela Georgievová 9.tř. ZŠ Kostelec n.Č.l. KO 6 6 6 3 21
  Šárka Hlaváčková kvarta GOA Sedlčany PB 6 6 6 3 21
  Pavel Hyldebrant 9. tř. G Vlašim BN 6 6 6 3 21
  Jiří Junger 9. A 4. ZŠ Příbram PB 5 6 6 4 21
  Václav Šámal kvarta A G a OA Říčany PV 5 6 6 4 21
11. - 16. Michal Enoch 9. tř. G Kolín KO 5 6 6 3 20
  Petra Pášová 48A G Č. Brod KO 5 6 6 3 20
  Libor Pechan IX. C ZŠ K. Hora, Kremnická KH 4 6 6 4 20
  Jana Pechníková IX. B ZŠ Unhošť KL 5 6 6 3 20
  Anna Prokopová kvarta A G a OA Říčany PV 5 6 6 3 20
  Lucie Šedivá 4. B G8 Mladá Boleslav MB 5 6 6 3 20
17. - 22. Eva Čokrtová 48A G Č. Brod KO 4 6 6 3 19
  Lucie Hrbková 4. F DG a OA Kralupy ME 3 6 6 4 19
  Jindřich Libovický 04. A G Kladno KL 3 6 6 4 19
  Miroslav Macháček 9. tř. ZŠ Čechtice BN 3 6 6 4 19
  Marcel Malypetr 4. A G8 Mladá Boleslav MB 5 3 6 5 19
  Martina Vosyková kvarta G Poděbrady NB 5 5 6 3 19
23. - 31. Jan Blecha 9. A ZŠ Nové Strašecí RA 2 6 6 4 18
  Jakub Diviš kvarta GOA Sedlčany PB 2 6 6 4 18
  Jiří Kočí 9.B ZŠ Říčany, Bezručova PV 4 6 5 3 18
  Karolina Machulková 9. A 12. ZŠ Kladno KL 5 6 6 1 18
  Eva Műllerová kvarta G Kolín KO 4 6 5 3 18
  Aneta Peterová 9. B 2. ZŠ Kolín KO 3 6 6 3 18
  Jiří Rahm 48A G Č. Brod KO 4 5 6 3 18
  Petr Vaněk 9. B 1. ZŠ St.Bolesl.Jung. PV 3 6 5 4 18
  Monika Višňová 9. B ZŠ Rudná PZ 3 6 6 3 18
32. - 40. Ctirad Červinka 4. B G8 Mladá Boleslav MB 2 5 6 4 17
  Jaroslav Diviš 4. B G8 Mladá Boleslav MB 2 6 5 4 17
  Jakub Hladík 9. A 12. ZŠ Kladno KL 3 5 6 3 17
  Kristýna Charvátová kvarta A G Čelákovice PV 2 6 6 3 17
  Ondřej Mejzlík IX. tř. ZŠ Dol. Kralovice BN 1 6 6 4 17
  Martin Pavlíček kvarta B G Nymburk NB 2 6 6 3 17
  Daniela Staňková IX. A 2. ZŠ Rakovník RA 2 6 6 3 17
  Lucie Tvrdíková kvarta G Čáslav KH 6 5 2 4 17
  Jakub Zdeněk 9. A 1. ZŠ Kladno KL 4 5 5 3 17
41. - 46. Lucie Hoffmannová 4. B G8 Mladá Boleslav MB 3 6 6 1 16
  Jakub Hovorka 48A G Č. Brod KO 4 6 2 4 16
  Tereza Klobásová 9. C ZŠ Říčany, Mas. n. PV 4 3 6 3 16
  Michaela Kučerová kvarta GVH Hořovice BE 5 6 5 0 16
  Lenka Rokosová IX. B 2. ZŠ Kolín KO 1 6 5 4 16
  Alena Vodolánová kvarta G Vlašim BN 5 4 6 1 16
47. - 54. Milada Brožková 9. B ZŠ Jílové u Prahy PZ 5 5 2 3 15
  Pavla Břízová IX. A ZŠ Pečky KO 3 6 5 1 15
  Jakub Černohubý 9. A 1. ZŠ Kladno KL 5 6 2 2 15
  Michal Láznička V4A G J. Ortena Kutná Hora KH 0 6 5 4 15
  Šárka Růžičková IX. B 14. ZŠ Kladno KL 5 6 1 3 15
  Vanda Šlehoferová 4. F DG a OA Kralupy ME 5 5 2 3 15
  Jiří Špale kvarta GOA Sedlčany PB 2 4 6 3 15
  Tomáš Zemanovič kvarta A G Čelákovice PV 3 6 6 0 15
55. - 57. Petr Mlejnek 9. B ZŠ Jílové u Prahy PZ 5 6 0 3 14
  Jiří Rothbauer IV. G Kolín KO 5 6 2 1 14
  Stanislav Vávra IX. tř. ZŠ Dol. Kralovice BN 3 6 5 0 14
58. - 62. Zdeněk Barták kvarta G Poděbrady NB 2 6 2 3 13
  Martin Boreš kvarta G Vlašim BN 2 6 2 3 13
  Vladimír Ivanov IX. E 1. ZŠ Příbram PB 2 6 5 0 13
  Matyáš Řehák 9. B ZŠ B. Hroz, Lysá n. L. NB 4 6 0 3 13
  Štěpán Škoda 9. A ZŠ Vrané n. Vlt. PZ 5 5 2 1 13
63. - 67. Jaroslav Jirák 9. A ZŠ Týnec n. Sázavou BN 5 3 0 4 12
  Daniela Kudláčková 4. B G8 Mladá Boleslav MB 4 6 2 0 12
  Tereza Novotná 4KB G Nymburk NB 3 4 2 3 12
  Eduard Riedl IX. E 1. ZŠ Příbram PB 2 3 6 1 12
  Barbora Šedivá kvarta GOA Sedlčany PB 5 4 0 3 12
Neúspěšní řešitelé:
68. - 74. Adam Dorňák 9. A 2. ZŠ Beroun BE 3 5 3 0 11
  Tomáš Friedel 4KB G Nymburk NB 3 5 0 3 11
  Ondřej Svoboda kvarta G Poděbrady NB 2 6 0 3 11
  Jan Nepimach 4KB G Nymburk NB 3 3 2 3 11
  Vít Průša 9. B 8. ZŠ Příbram PB 1 6 0 4 11
  Marek Vinkler 9. A ZŠ Čelákovice, Kostelní PV 2 3 2 4 11
  Pavla Čmelíková 9. B ZŠ Jílové u Prahy PZ 2 6 0 3 11
75. - 82. Martin Firbas IX. A ZŠ Uhl.Janovice KH 4 6 0 0 10
  Jan Fanta IX. A ZŠ Čáslav KH 3 4 0 3 10
  Jiří Zbírkovský IX. B 10. ZŠ Kladno KL 2 5 0 3 10
  Tereza Obadalová kvarta G Poděbrady NB 2 3 2 3 10
  Jiří Korotvička 9. B ZŠ Čelákovice, Kostelní PV 2 3 2 3 10
  Tadeáš Michalík 9. tř. ZŠ D. Břežany PZ 2 3 2 3 10
  Jan Šimer 9. A ZŠ Nové Strašecí RA 2 5 0 3 10
  Jakub Dang 9. A ZŠ Nové Strašecí RA 2 6 0 2 10
83. - 86. Petra Hovorková 9. A 4. ZŠ Kolín KO 2 5 1 1 9
  Barbora Sixtová 9. tř. MZŠ Velký Osek KO 3 6 0 0 9
  Gabriela Těthalová 4. F DG a OA Kralupy ME 2 3 3 1 9
  Pavla Lišáková 9. ročník ZŠMŠ Hvožďany PB 2 3 1 3 9
87. - 88. Pavla Koutníková 9. B 1. ZŠ Hořovice BE 2 6 0 0 8
  Tereza Mlynářová 9. C ZŠ Březnice PB 2 4 2 0 8
89. Jan Neškodný IX. E 1. ZŠ Příbram PB 0 6 0 1 7
90. Lukáš Fronc IX. B ZŠ Třebízského, Kralupy ME 2 4 0 0 6
91. Tomáš Kožúrik 9. A 2. ZŠ Beroun BE 2 0 2 0 4
Ze 101 pozvaných se zúčastnilo 91 soutěžících, z nich bylo 67 úspěšných řešitelů.
Všem úspěšným řešitelům blahopřejeme.
Mgr. Marie Dekojová PhDr. Václava Černá
předseda poroty KK MO-Z9 ředitelka G a OA Říčany
ve Středočeském kraji za organizátora


Aktualizováno: 3. 4. 2003
Autor: Šárka Gergelitsová
Elektronická adresa: sarka & gbn * cz