Výsledková listina krajského kola MO-Z9

20. 3. 2002

STŘEDOČESKÝ KRAJ

Jméno a příjmení třída škola okres body celkem
Vítězové:
1. Lucie Molková 4. G Dvořákovo Gymnázium ME 6 5 6 6 23
2. Václav Mrázek Kvarta G Vlašim, Březinská 1702 BN 6 4 6 6 22
3.          
Lukáš Herman 4. 0 G Dr. J. Pekaře, Mladá Boleslav MB 6 5 6 4 21
Martin Jusko IX. A ZŠ Čáslav, Masarykova 357 KH 5 5 6 5 21
Jan Rydlo Kvarta G J. z Poděbrad, Poděbrady NB 6 3 6 6 21
Petr Šafránek Kvarta G Poděbrady, Studentská 166 NB 6 3 6 6 21
Další úspěšní řešitelé:
7.-10.          
Jiří Jelínek 9.A ZŠ Vlašim Sídliště, Severní 968 BN 6 3 5 6 20
Tomáš Kučírek IX.A ZŠ Vrdy, Školská KH 6 3 5 6 20
Marek Scholz 4. B G Fr. Palackého, Neratovice ME 6 6 6 2 20
Martin Těhan Kvarta A GJB Beroun, Wagnerovo n. 458 BE 6 4 6 4 20
11.- 15.          
Jan Brajer 9.A 4. ZŠ Příbram, Jiráskovy sady 273 PB 6 4 5 4 19
Adam Prentis IX. tř. CZŠ Kladno, Školská 349 KL 6 4 6 3 19
Michal Suchánek Kvarta B G Jana Palacha, Mělník ME 6 5 2 6 19
Filip Vančura IX. A ZŠ Čáslav, Masarykova 357 KH 6 4 6 3 19
Martin Vlček 4. 0 G Dr. J. Pekaře, Mladá Boleslav MB 6 6 1 6 19
16.          
Petra Duhajská Kvarta G JSM Brandýs n. L., Královická PV 6 6 2 4 18
17. - 24.          
Tomáš Hnyk Kvarta B SG a Gy Kladno, Plzenská 3103 KL 3 6 2 6 17
Karolína Chmielová Kvarta A G Benešov, Husova 470 BN 6 6 2 3 17
Michal Kolomazník   2. ZŠ Mnichovo Hradiště MB 6 4 1 6 17
Martin Kucko IX. tř. ZŠ Libčice n. Vlt. PZ 5 3 6 3 17
Kateřina Lomozová   2.ZŠ Sedlčany, Příkrá 67 PB 6 4 1 6 17
David Talavera   G J. z Poděbrad, Poděbrady NB 6 5 1 5 17
Markéta Tučková IV.A G Kolín, Žižkova 162 KO 6 5 1 5 17
Lucie Váchová 9.A 4. ZŠ Příbram, Jiráskovy sady 273 PB 6 4 1 6 17
25. – 32.          
Markéta Boumová Kvarta G a OA Sedlčany, Nádražní 90 PB 6 3 2 5 16
Jan Dostál 9.A 7. ZŠ Kolín, KO 5 4 2 5 16
Jan Forst Kvarta G Mnichovo Hradiště MB 6 4 0 6 16
Václav Gergelits Kvarta A G Benešov, Husova 470 BN 6 5 0 5 16
Michal Janoušek 9.C ZŠ Pečky, Švermova 342 KO 6 4 1 5 16
Miroslav Kratochvíl Kvarta Čáslav, Masarykova 248 KH 6 0 5 5 16
Šárka Pekárková Kvarta A GJB Beroun, Wagnerovo n. 458 BE 6 5 0 5 16
Josef Schmidt Kvarta B G Benešov, Husova 470 BN 6 4 2 4 16
33. – 38.          
Stanislava Danielová Kvarta A G Nymburk, Komenského 779 NB 6 4 2 3 15
Martin Kováč   ZŠ Lysá n. L., B. Hrozného NB 4 4 2 5 15
Jan Matoušek Kvarta G Kolín, Žižkova 162 KO 3 5 1 6 15
Tomáš Vyhnal 9.A ZŠ Český Brod, Žitomířská 885 KO 5 4 1 5 15
Petra Žákovská 4. 0 G Dr. J. Pekaře, Mladá Boleslav MB 5 3 1 6 15
Radek Žlebčík 9. ZŠ Průhonice, Školní 191 PZ 6 3 0 6 15
39. – 42.          
Denisa Bernardová 9.tř. ZŠ Nymburk, Letců R.A.F.1989 NB 6 2 1 5 14
Tomáš Kolomazník Kvarta G Mnichovo Hradiště MB 3 3 3 5 14
Vítek Novák 7.A ZŠ Kladno, Amálská 2511 KL 5 3 0 6 14
Michal Zíma Kvarta A G a OA Říčany, Komenského n. 1 PV 6 6 2 0 14
43. – 47.          
Zdena Danešová 9.A ZŠ Pečky, Švermova 342 KO 6 4 0 3 13
Vitalij Mereutsa 9.A 3. ZŠ Slaný, Rabasova 821 KL 6 0 1 6 13
Jaroslav Novák 2 A6 G Český Brod, Vítězná 616 KO 6 4 1 2 13
David Vávra Kvarta GJB Beroun, Wagnerovo n. 458 BE 4 4 1 4 13
Filip Vrba IX. A 2. ZŠ Beroun, Preislerova 1335 BE 3 5 1 4 13
48. – 56.          
Renata Dolejšová 9. C 12. ZŠ Kladno, Brjanská KL 5 4 1 2 12
Jakub Jeřábek 9.B ZŠ Roztoky, Školní náměstí 470 PZ 6 3 0 3 12
Ivona Kořínková 9.C ZŠ Černošice, Pod Školou 447 PZ 6 0 2 4 12
Lucie Králíková V 4 A G J.Ortena, Kutná Hora KH 6 4 1 1 12
Marek Polák Kvarta G a Spgš Čáslav, Masarykova 348 KH 6 0 1 5 12
Jiří Procházka 9.B 2. ZŠ Sedlčany, Příkrá 67 PB 6 3 0 3 12
Tereza Stará 9.D 6. ZŠ Mladá Boleslav, Jilemnického MB 5 3 2 2 12
Vojtěch Šašek IX.A 2. ZŠ Rakovník, Husovo nám. 3 RA 0 0 6 6 12
Mariana Veselá Kvarta A G Příbram PB 3 0 6 3 12
Neúspěšní řešitelé:
57. – 62.          
Petr Jakovec 04. A G Kladno, Nám. Ed. Beneše 1577 KL 6 4 0 1 11
Jakub Panchártek 9.B ZŠ Kolín, Kmochova 943 KO 6 0 0 5 11
Marek Sacha Kvarta A G a OA Říčany, Komenského n. 1 PV 6 0 2 3 11
Pavla Syslová 9.B 3. ZŠ Vlašim, Vorlina 1500 BN 4 3 0 4 11
Markéta Turková Kvarta B SG a Gy Kladno, Plzenská 3103 KL 6 3 2 0 11
Stanislav Vojíř Kvarta B G Příbram, Komenského 402 PB 6 0 1 4 11
63. – 70.          
Ondřej Bláha   ZŠ Nymburk, Tyršova 446 NB 4 3 1 2 10
Vladimír Douša IX. ZŠ Libčice n. Vlt., 5. května 64 PZ 6 3 1 0 10
Tomáš Fechtner Kvarta A GJB Beroun, Wagnerovo n. 458 BE 6 0 2 2 10
Jarmila Greplová   G K. Čapka, Dobříš PB 6 0 2 2 10
Marek Michalička Kvarta A G a OA Říčany, Komenského n. 1 PV 6 0 1 3 10
Jan Milík IV. G Kolín, Žižkova 162 KO 3 0 1 6 10
Vilém Potůček Kvarta A 1. G Příbram, Komenského 402 PB 6 0 1 3 10
Jiří Václavík Kvarta G K.Čapka Dobříš PB 1 2 2 5 10
71. – 75.          
Kamil Brabec Kvarta Církevní G, Kutná Hora KH 4 3 1 1 9
Michal Pěnka Kvarta G Kolín, Žižkova 162 KO 6 0 2 1 9
Jan Ptáček 4.A 3. ZŠ Rakovník, Okružní RA 6 0 1 2 9
Jan Suk Kvarta G Vlašim Březinská 1702 BN 6 0 1 2 9
Jan Zimandl 9.A ZŠ Vlašim Sídliště, Severní 968 BN 3 0 6 0 9
76. – 80.          
Pavlína Bláhová Kvarta G Slaný, Smetanovo n. 1210 KL 0 5 1 2 8
Eva Jiřičková 9.A ZŠ J. A. Komenského, Nové Strašecí RA 3 0 0 5 8
Jana Jiřincová 9.roč. ZŠ Hvožd´any PB 1 5 1 1 8
Tomáš Levora IX.A 2. ZŠ Rakovník, Husovo nám. 3 RA 6 0 0 2 8
Vít Stejskal   ZŠ Zruč n.S. KH 5 3 0 0 8
81. – 82.          
Milan Klicpera 4.A G Čelákovice, J.A.Komenského 414 PV 1 3 2 1 7
Jan Zeman IX. ZŠ Potěhy, Tupadly KH 5 0 1 1 7
83. - 84.          
Timur Rachmedov IX. A 6. ZŠ Kladno, Doberská 323 KL 5 0 0 1 6
Lenka Vlková Kvarta A G Nymburk, Komenského 779 NB 3 0 2 1 6
85. – 88.          
Josef Drda IX.B ZŠ Kladno, Doberská KL 0 4 1 0 5
Iva Koričová 9.roč. ZŠ Jesenice, Školní RA 0 4 1 0 5
Eva Ničová 9.A ZŠ J. A. Komenského,Nové Strašecí RA 0 0 1 4 5
Jan Šmídl IX.B ZŠ Roztoky, Školní náměstí 470 PZ 0 2 2 1 5
89.          
Ladislav Pfeifer IX. A 2. ZŠ Beroun, Preislerova 1335 BE 0 0 1 2 3

Z 89 soutěžících v krajském kole 51. ročníku MO bylo 56 úspěšných řešitelů.



Aktualizováno: 9. 4. 2002
Autor: Zpracovala Marie Dekojová