Výsledková listina MO-C, střední Čechy

53. ročník MO, rok 2003/2004


Jméno Škola Krajské kolo Pořadí
C-II-1 C-II-2 C-II-3 C-II-4 Celkem
Úspěšní řešitelé:  
Václav Šámal G Říčany 4 6 5 6 21 1.
Eva Myšáková G Kolín 5 5 4 6 20 2.
Petr Fojtů G Benešov 6 2 5 6 19 3.
Rudolf Rosa G Kladno (Dr. Beneše) 6 2 4 6 18 4.
Jiří Špale G Sedlčany 4 2 5 6 17 5.
Jindřich Libovický G Kladno (Dr. Beneše) 4 2 4 6 16 6.-7.
Tomáš Hubálek G Kralupy 3 3 5 5 16 6.-7.
Michal Holub G Beroun 4 3 4 3 14 8.-9.
Pavel Beščec G Beroun 2 2 5 5 14 8.-9.
Tomáš Tesař G Příbram 2 1 4 6 13 10.-11.
Miloš Broulík Mladá Boleslav, víceleté 4 2 5 2 13 10.-11.
Miroslav Purnoch G Čelákovice 0 2 4 6 12 12.-16.
Tomáš Král G Mělník 0 3 3 6 12 12.-16.
Filip Saska G Poděbrady - 6 1 5 12 12.-16.
Lucie Tvrdíková G Čáslav 0 6 - 6 12 12.-16.
Petr Vermach G Kladno sportovní 4 - 3 5 12 12.-16.
Alena Vodolánová G Vlašim 1 2 2 6 11 17.-20.
Jakub Hovorka G Český Brod 2 5 3 1 11 17.-20.
Lenka Slavíková G Mnichovo Hradiště 0 6 - 5 11 17.-20.
Ctirad Červinka Mladá Boleslav, víceleté 2 2 2 5 11 17.-20.
Lucie Páchová GJP Mladá Boleslav 2 2 4 2 10 21.-27.
Stanislav Vávra G Vlašim - 2 2 6 10 21.-27.
Petra Pášová G Český Brod 0 2 3 5 10 21.-27.
Iveta Schagererová G Slaný 0 2 3 5 10 21.-27.
Milan Hála GJO Kutná Hora 0 2 3 5 10 21.-27.
Monika Vobořilová CírkevníG Kutná Hora 0 2 2 6 10 21.-27.
Jiří Počarovský G Nymburk - 3 1 6 10 21.-27.
Další řešitelé:  
Kristýna Charvátová G Čelákovice 0 2 2 5 9  
Petr Doskočil G Slaný 0 1 4 4 9  
David Škorvaga G Kralupy 0 2 2 5 9  
Daniela Kudláčková Mladá Boleslav, víceleté 0 3 1 5 9  
Jana Pechníková G Kladno (Dr. Beneše) 0 1 5 2 8  
Lenka Kerdová GJP Mladá Boleslav 2 2 4 0 8  
Matěj Kurzweil GJP Mladá Boleslav 2 2 4 - 8  
David Ryšánek G Poděbrady 0 2 1 5 8  
Martin Boreš G Vlašim 0 6 2 0 8  
Martin Liška G Čáslav 4 - 4 - 8  
Lucie Hrbková G Kralupy 4 0 2 2 8  
Valerij Semjonov G Kralupy - 1 1 6 8  
Jan Zíka Mladá Boleslav, víceleté - 2 1 5 8  
Jan Holas G Poděbrady - 1 1 5 7  
Michaela Kučerová G Hořovice - 2 - 5 7  
Pavla Ryndová G Hořovice - 1 1 5 7  
Jakub Lukeš G Kladno sportovní 0 6 1 0 7  
Pavel Buřič Mladá Boleslav, víceleté - - 2 5 7  
Jan Blecha G Nové Strašecí 3 1 1 2 7  
Jan Bartoněk G Poděbrady - 1 1 4 6  
Eva Čokrtová G Český Brod - 2 4 0 6  
Jakub Veselý G Český Brod 0 2 4 - 6  
Slavomír Kučera G Slaný 0 2 - 4 6  
Petr Stratil G Kladno sportovní 2 0 4 0 6  
Lucie Hofmannová Mladá Boleslav, víceleté - 1 5 0 6  
Šárka Hlaváčková G Sedlčany 0 2 4 0 6  
Eva Bartáková G Kladno sportovní 0 5 0 0 5  
Anna Šuláková GJO Kutná Hora - - - 5 5  
Jiří Hejhal G Nové Strašecí - 2 3 - 5  
Jakub Diviš G Sedlčany 0 1 4 - 5  
Silvie Mittlenerová GJP Mladá Boleslav 0 2 2 0 4  
Ondřej Žižka G Benešov - - 3 1 4  
Vít Peřestý G Benešov 0 2 2 - 4  
Lucie Horčičková G Slaný - - 4 - 4  
Štěpánka Housková G Kladno sportovní - 2 2 - 4  
Jaroslav Diviš Mladá Boleslav, víceleté 2 1 1 0 4  
Pavel Nechanický Mladá Boleslav, víceleté 3 - 1 - 4  
Martin Pavlíček G Nymburk - 2 2 - 4  
Jana Chomátová G Nymburk - 1 1 2 4  
Tomáš Friedel G Nymburk 0 1 2 - 3  
Pavel Dudek G Nymburk 0 1 - 2 3  
Jiří Rahm G Český Brod 0 1 1 - 2  
Pavel Bureš G Slaný - 2 - - 2  
Tereza Březinová G Kolín 0 1 1 0 2  
Šárka Kořínková CírkevníG Kutná Hora - - 2 0 2  
Petr Vobořil CírkevníG Kutná Hora 0 1 1 0 2  
Jan Širmer G Nové Strašecí 0 2 - 0 2  
Antonín Svoboda G Nymburk 0 1 1 0 2  
Maxim Putryk G Slaný 0 - 1 - 1  
Michaela Kaplanová G Mnichovo Hradiště 0 0 1 0 1  


Aktualizováno: 19. 4. 2004
Autor: Šárka Gergelitsová
Elektronická adresa: sarka & gbn * cz