Matematická olympiáda kategorie A



Oblastní kolo se konalo 19.ledna 1999 v posluchárně M1, MFF UK, Ke Karlovu 3 .

Výsledková listina II. kola

48.ročníku MO-A po koordinaci

Škola Jméno Třída 1. 2. 3. 4. Součet Pořadí
Český Brod Lucie Henzlová VI. 4 5 3 6 18 1.
Benešov Dita Strachotová VII. 4 6 0 0 10 2.-4.
Benešov Martin Truhelka VII. 4 6 0 0 10 2.-4.
Kralupy Pavel Vališ VII. - 6 4 - 10 2.-4.
Říčany David Michalička   5 2 0 - 7 5.-6.
Ml. Bolesl. - 8l. Lukáš Pelant VII. 4 2 0 1 7 5.-6.
Kutná Hora Michal Jursík VI. 3 3 0 0 6 7.-8.
Poděbrady Václav Novák VII. 2 2 0 2 6 7.-8.
Ml. Bolesl. - GJP Jaroslav Černý 4. 3 2 - - 5 9.-10.
Příbram Jakub Hasil VI. 2 2 - 1 5 9.-10.
Beroun Vlastimil Kubíček VII. 2 2 0 - 4 11.-16.
Kolín Ondřej Nekola VII. 4 - - - 4 11.-16.
Kutná Hora Jan Cihlář VI. 2 2 - 0 4 11.-16.
Kutná Hora Miroslav Černý VII. 3 1 - - 4 11.-16.
Slaný Jan Hanák VI. 4 - - - 4 11.-16.
Vlašim Jan Jakubův VI. 2 2 - - 4 11.-16.
Beroun Jakub Holovský VI. - - 1 2 3 17.-20.
Beroun Jana Šafránková VI. 1 2 0 0 3 17.-20.
Hořovice Michaela Nová VII. 1 2 - 0 3 17.-20.
Nymburk Tomáš Skopec 4. 1 2 0 0 3 17.-20.
Beroun Jiří Hrbek VI. 2 - 0 - 2 21.-30.
Beroun Karel Řezba VII. - 2 - - 2 21.-30.
Brandýs Ondřej Richter VII. - 2 0 0 2 21.-30.
Český Brod Mar. Křováková VI. 0 - 2 0 2 21.-30.
Hořovice Martin Kováč VII. 2 - - - 2 21.-30.
Kutná Hora Svat. Chalupa VI. 2 - - 0 2 21.-30.
Ml.Boleslav- GJP Petr Novotný 4.   - 2 0 0 2 21.-30.
Příbram Jaroslav Dražan V. - 2 - - 2 21.-30.
Příbram Tomáš Jindra VI. 0 2 0 0 2 21.-30.
Vlašim Petr Hýna VII. 2 0 - - 2 21.-30.
Slaný Martin Rosol VI. 1 0 0 0 1 31.-32.
Benešov Jiří Hroník 4. 1 0 0 0 1 31.-32.
Mn. Hradiště Pavel Nevyhoštěný VII. - 0 0 - 0 33.-34.
Český Brod Naďa Žaludová VI. 0 0 0 0 0 33.-34.

 

Do celostátního kola,

které se koná 11.-14. dubna v Novém Městě na Moravě

postoupili studenti:


Lucie Henzlová
Dita Strachotová
Martin Truhelka
Pavel Vališ

Nebyl žádný další úspěšný řešitel

V Benešově 22. 3. 1999


ZPĚT

sarka & gbn * cz
Šárka Gergelitsová, Gymnázium Benešov