KLOKAN 2003 okres Benešov
- statistika a nejlepší řešitelé


  Kategorie    
Škola Klokánek Benjamín Kadet Junior Student   Počet za školu
EA Neveklov       76 52   128
Gymnázium Benešov   56 61 186 89   392
Gymnázium Vlašim   39 48 52 37   176
OA Vlašim       96 33   129
SOŠ Benešov       49 43   92
SOU Strojní Vlašim       12 5   17
SPŠ Vlašim       63 57   120
SZŠ Benešov       54     54
ZŠ - Benešov, Dukelská 162 173 130       465
ZŠ - Benešov, Jiráskova 108 138 153       399
ZŠ - Benešov, Karlov 51 48 45       144
ZŠ - Bystřice 79 96 68       243
ZŠ - Čechtice 55 41 39       135
ZŠ - Čerčany 75 58 45       178
ZŠ - Divišov 31 32 22       85
ZŠ - Dolní Kralovice 29 22 26       77
ZŠ - Chocerady 14 12         26
ZŠ - Jankov 18 18 18       54
ZŠ - Krhanice 26 58 41       125
ZŠ - Křečovice 7           7
ZŠ - Lešany 6           6
ZŠ - Louňovice pod Blaníkem 26 14 26       66
ZŠ - Miličín 24 9 15       48
ZŠ - Načeradec 16 26 25       67
ZŠ - Netvořice 35 54 30       119
ZŠ - Neveklov 80 73 68       221
ZŠ a MŠ - Olbramovice 13           13
ZŠ - Poříčí n. Sázavou 38 32 29       99
ZŠ - Postupice 31 3 16       50
ZŠ - Pyšely 39 50 39       128
ZŠ - Sedlec 61 40 69       170
ZŠ - Teplýšovice 6           6
ZŠ - Týnec n. Sázavou 114 91 108       313
ZŠ - Vlašim, Sídliště 37 47 42       126
ZŠ - Vlašim, Vorlina 80 50 55       185
ZŠ - Vrchotovy Janovice 32 19 15       66
ZŠ - Zdislavice 27 17 19       63
mezisoučty: 1320 1316 1252 588 316 celkem: 4792

Nejlepší řešitelé dle kategorií

Klokánek
Umístění Řešitel Třída Škola Body
I. Lenka Houdková 4. ZŠ a MŠ Olbramovice 111
II. Michal Romančík V. A ZŠ Týnec n. Sázavou 108
III. Markéta Honzíková IV. A ZŠ Čerčany 105
III. Jakub Noháč 5. A ZŠ Vlašim, Vorlina 105
Benjamín
Umístění Řešitel Třída Škola Body
I. Petr Proschek 6. ZŠ Čechtice 104
II. Martin Smítka 6. ZŠ Čechtice 99
III. Tomáš Zrcek 7. B ZŠ Benešov, Jiráskova 98
III. Martin Zágora II. Gymnázium Benešov 98
Kadet
Umístění Řešitel Třída Škola Body
I. Ondřej Mejzlík IX. ZŠ Dolní Kralovice 104
II. Ondřej Žižka 9. B ZŠ Benešov, Karlov 100
III. Lucie Králíčková 9. ZŠ Pyšely 99
Junior
Umístění Řešitel Třída Škola Body
I. Václav Mrázek kvinta Gymnázium Vlašim 78
II. Monika Manová 2. B Gymnázium Vlašim 77
II. Josef Schmidt V. B Gymnázium Benešov 77
III. Jana Blažková 1. A OA Vlašim 74
III. Jan Zimandl 1. A Gymnázium Vlašim 74
Student
Umístění Řešitel Třída Škola Body
I. Michal Motl 8. A Gymnázium Benešov 88
II. Ondřej Rank 7. A Gymnázium Benešov 83
III. Linda Maršíková 8. A Gymnázium Benešov 69
III. Radek Pošta 8. A Gymnázium Benešov 69


Aktualizováno: 10. 4. 2003
Autor: Šárka Gergelitsová
Elektronická adresa: sarka & gbn * cz